• Russian (CIS)
  • English (United Kingdom)

Play | Stop

Подари радость!

Писанка для Арт-перфоманса #374художника

Хочу представити вам, друзі мої, мою писанку!)

Беру участь у масштабному Всеукраїнському Арт-перфомансі #374художника, під час якого 374 митці зі всієї України представлять свої авторські писанки розміром біля 70 сантиметрів!

Історія моєї писанки:
В основі писанки – Зірка Алатир, що символізує Алатир-камінь, з якого, за легендою, росте Дерево Життя. На верхівці Дерева Життя - Сонце, що своїм обертом поділяє світ на чотири частини. На цій писанці поділ Світу та Життя окреслений Свастикою на верхівці. Назва «Свастика», яку в українській народній традиції ще називають «Свастя», походить від виразу «Сва-з-тя», тобто «Святість з тобою» або «Святий з тобою» - найдавніший оберег людини. На цій писанці Свастика була створена із чотирьох спіралей, які, в свою чергу, були побудовані за принципом «Божественної пропорції», так званого «золотого співвідношення», яке вважається багатьма дослідниками основною формулою будови Всесвіту та багатьох живих істот (пропорції людини, будова молюсків, розташування насіння в соняшнику тощо). Кожна спіраль несе частину життя – Вода-Океан, Земля і Живі істоти, Сонце і Вогонь, Повітря і Духовність. На межах спіралей - символи, якими здавна в писанкарстві позначають воду, сонце, вогонь, землю, рослинний та тваринний світ, повітря, зародження життя, злагоду та любов.

‪#‎374художника‬ ‪#‎katerinapyatakova

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комментарии
Добавить новый
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."